Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении нарушения требований законодательства в сфере градостроительной деятельности, государственных строительных норм, стандартов и правил

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 21.01.2014 № 21-399а13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 січня 2014 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів: Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., при секретарі судового засідання - Демченко Т. І., за участю представників: об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Івана Франка, 4" (далі - ОСББ) - Г. В. А., М. Т. Б., Х. Л. В., Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в місті Києві (далі - Інспекція) - Ш. С. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСББ до Інспекції про визнання дій протиправними та скасування припису від 31 серпня 2012 року, встановила:

У вересні 2012 року ОСББ звернулося до суду з позовом, у якому просило визнати протиправними дії Інспекції щодо проведення 27 серпня 2012 року перевірки житлового будинку по вул. І. Франка, 4 у Шевченківському районі м. Києва та складання акта перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил від 31 серпня 2012 року; визнати протиправними і скасувати припис Інспекції від 31 серпня 2012 року про усунення позивачем порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил.

Опрос