Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании по ошибке перечисленных средств

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 22.01.2014 № 6-151цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 січня 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М. (за участю представників публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" - ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3), розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" до ОСОБА_3, третя особа - управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області, про стягнення помилково перерахованих коштів, за заявою ОСОБА_3 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 29 березня 2013 року, встановила:

У липні 2012 року публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (далі - ПАТ "Державний ощадний банк України") звернулось до Броварського міськрайонного суду Київської області з позовом до ОСОБА_3, який обґрунтовувало відмовою відповідача в добровільному поверненні коштів, помилково перерахованих на його поточний рахунок як пенсію, кошти на виплату якої від управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області (далі - Управління ПФУ) не надходили.

Рішенням Броварського міськрайонного суду Київської області від 14 листопада 2012 року в задоволенні позовних вимог ПАТ "Державний ощадний банк України" відмовлено.

Опрос