Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приказа и восстановлении на работе

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 22.10.2013 № 21-274а13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 жовтня 2013 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБИ_1 до Державної митної служби України (далі - Держмитслужба), Львівської митниці Держмитслужби (далі - Митниця) про скасування наказу та поновлення на роботі, встановила:

У квітні 2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати протиправним та скасувати пункт 1 наказу Держмитслужби від 18 квітня 2011 року N 797-к (далі - наказ N 797-к) в частині припинення перебування його на державній службі в митних органах і поновити його на посаді.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, ОСОБА_1 зазначив, що звільнення його за порушення Присяги державних службовців (далі - Присяга) є незаконним, оскільки при проведенні оформлення транспортного засобу за певним кодом він діяв відповідно до посадової інструкції провідного інспектора сектору оформлення транспортних засобів відділу митного оформлення.

Опрос