Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене приказа и восстановлении на работе

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 22.10.2013 № 21-274а13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 жовтня 2013 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБИ_1 до Державної митної служби України (далі - Держмитслужба), Львівської митниці Держмитслужби (далі - Митниця) про скасування наказу та поновлення на роботі, встановила:

У квітні 2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати протиправним та скасувати пункт 1 наказу Держмитслужби від 18 квітня 2011 року N 797-к (далі - наказ N 797-к) в частині припинення перебування його на державній службі в митних органах і поновити його на посаді.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, ОСОБА_1 зазначив, що звільнення його за порушення Присяги державних службовців (далі - Присяга) є незаконним, оскільки при проведенні оформлення транспортного засобу за певним кодом він діяв відповідно до посадової інструкції провідного інспектора сектору оформлення транспортних засобів відділу митного оформлення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос