Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вымогательстве и получении взятки за нерегистрацию и за уничтожение заявления о совершении преступления

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 12.12.2013 № 5-47кс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 грудня 2013 року

Судова палата у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - заступника Голови Верховного Суду України - секретаря Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України  Редьки А. І., суддів - Вус С. М., Глоса Л. Ф., Гошовської Т. В., Гриціва М. І., Канигіної Г. В., Кліменко М. Р., Ковтюк Є. І., Короткевича М. Є., Кузьменко О. Т., Пошви Б. М., Скотаря А. М., Таран Т. С., Школярова В. Ф. (за участю начальника управління участі прокурорів Генеральної прокуратури України у перегляді судових рішень у кримінальних справах Курапова М. В., засудженого ОСОБА_1 і захисника ОСОБА_2), розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу за заявою засудженого ОСОБА_1 про перегляд ухвали колегії суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України від 22 квітня 2010 року, установила:

Вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 19 лютого 2009 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, такого, що не має судимості, засуджено за частиною другою статті 368 Кримінального кодексу України (далі - КК) із застосуванням статті 69 КК до позбавлення волі на строк п'ять років з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків, на строк три роки без конфіскації майна; на підставі статті 75 КК ОСОБА_1 звільнено від відбування основного покарання з випробуванням на три роки іспитового строку та покладенням обов'язку, передбаченого пунктом 4 статті 76 КК; на підставі статті 54 КК його позбавлено спеціального звання - "майор міліції".

ОСОБА_1 визнано винуватим у тому, що він як дільничний інспектор міліції ІНФОРМАЦІЯ_2 РВ УМВС України в Дніпропетровській області за попередньою змовою з іншим дільничним 4 серпня 2005 року вимагали та одержали від ОСОБА_3 350 грн. хабара за нереєстрацію та за знищення заяви ОСОБА_4 про вчинення злочину.

Опрос