Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконной бездеятельности относительно оставления без рассмотрения заявления о передаче безоплатно в собственность земельного участка

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 10.12.2013 № 21-358а13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 грудня 2013 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., при секретарі судового засідання - Демченко Т. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_2 до Київської міської ради (далі - Київрада), третя особа - Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ земельних ресурсів), про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

У червні 2012 року ОСОБА_2 звернулася до суду із позовом про визнання незаконною бездіяльності Київради щодо залишення без розгляду її заяви (клопотання) про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), зобов'язання розглянути заяву (клопотання) в порядку, встановленому чинним законодавством.

На обґрунтування позову зазначила, що відповідно до чинного законодавства Київрада повинна розглянути її клопотання у місячний строк і надати відповідь про його задоволення або обґрунтовану відмову, при цьому такий обов'язок не пов'язується із будь-якими іншими обставинами, як-то отримання відомостей від органів земельних ресурсів, у цьому випадку - від ГУ земельних ресурсів.

Опрос