Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения об отказе в назначении пенсии за выслугу лет

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 05.11.2013 № 21-289а13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 листопада 2013 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБИ_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Яремче Івано-Франківської області (далі - управління ПФУ) про визнання протиправним та скасування рішення про відмову в призначенні пенсії за вислугу років, встановила:

У січні 2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив: визнати неправомірним та скасувати рішення комісії управління ПФУ від 23 грудня 2010 року N 4 про відмову в призначенні пенсії за вислугу років; зобов'язати управління ПФУ зарахувати до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років, половину строку навчання у вищому юридичному навчальному закладі, а саме 2 роки 8 місяців 19 днів, та час роботи на посаді інспектора митного поста з 11 лютого по 28 березня 1994 року і, враховуючи 20 років 10 місяців 27 днів стажу роботи, призначити пенсію за вислугу років з 8 грудня 2010 року.

На обґрунтування своїх вимог ОСОБА_1 послався на положення статті 501 Закону України від 5 листопада 1991 року N 1789-XII "Про прокуратуру" (у редакції, чинній на час виникнення спірних відносин; далі - Закон N 1789-XII), якими встановлено правила пенсійного забезпечення прокурорів і слідчих, згідно з якими до 20-річного стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років, зараховується, крім іншого, час роботи на посадах державних службовців, які займають особи з вищою юридичною освітою, та половина строку навчання у вищих юридичних навчальних закладах.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос