Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании процентов по договору банковского вклада

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 20.11.2013 № 6-129цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 листопада 2013 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Патрюка М. В., Гуменюка В. І., Романюка Я. М., Лященко Н. П., Сеніна Ю. Л., Охрімчук Л. І. (за участю представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2), розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" про стягнення процентів за договором банківського вкладу за заявою ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 8 листопада 2012 року, встановила:

У березні 2012 року ОСОБА_1 звернулась до суду із зазначеним позовом, мотивуючи свої позовні вимоги тим, що 25 квітня 2008 року між її двоюрідним братом, ОСОБА_3, і закритим акціонерним товариством "ПриватБанк", правонаступником якого є публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" (далі - ПАТ КБ "ПриватБанк"), було укладено договір банківського вкладу "Стандарт" на суму 50 тис. грн. із процентною ставкою 16,5 % річних на строк 12 місяців. ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 помер. На час смерті останнього вказаний договір був пролонгований.

Посилаючись на те, що згідно зі свідоцтвом про право на спадщину за законом після смерті ОСОБА_3 вона успадкувала грошовий вклад із процентами та компенсаційними виплатами за вказаним вище договором, ОСОБА_1 просила стягнути з відповідача нараховані, але не виплачені проценти за ним у розмірі 17875 грн.

Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 10 серпня 2012 року позов ОСОБА_1 задоволено частково: стягнуто з ПАТ КБ "ПриватБанк" на її користь 17675 грн. 34 коп. процентів за договором банківського вкладу, у решті позовних вимог відмовлено.

Опрос