Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании совместного приказа Министерства экономики Украины и Государственного комитета Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства от 30 июня 2009 года N 638/109 частично недействительным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 22.10.2013 № 21-297а13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 жовтня 2013 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом комунального підприємства "Міський торговельний комплекс "Калинівський ринок" (далі - комунальне підприємство) до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва про визнання наказу частково нечинним, встановила:

У травні 2010 року комунальне підприємство звернулося до окружного адміністративного суду м. Києва з позовом, у якому просило визнати частину першу пункту 5 Порядку розрахунку цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, затвердженого спільним наказом Міністерства економіки України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 30 червня 2009 року N 638/109 (зареєстровано в Міністерстві юстиції 3 липня 2009 року за N 638/109, далі - Порядок), незаконною.

Окружний адміністративний суд м. Києва постановою від 16 березня 2012 року, залишеною без змін ухвалами Київського апеляційного адміністративного суду від 23 серпня 2012 року та Вищого адміністративного суду України від 28 березня 2013 року, у задоволенні позову відмовив.

У заяві про перегляд судових рішень Верховним Судом України з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС), комунальне підприємство просить судові рішення у справі скасувати та прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити. До заяви додано постанову Вищого адміністративного суду України від 16 травня 2007 року та ухвалу цього ж суду від 15 травня 2012 року.

Опрос