Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договора ипотеки недействительным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 30.10.2013 № 6-96цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 жовтня 2013 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Онопенка В. В., Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Лященко Н. П., Патрюка М. В., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву ОСОБИ_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17 квітня 2013 року у справі за позовом ОСОБИ_1 до публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк", ОСОБИ_2, третя особа - приватний нотаріус Мукачівського міського нотаріального округу ОСОБА_3, про визнання договору іпотеки недійсним, встановила:

У травні 2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" (далі - ПАТ "КБ "ПриватБанк"), ОСОБИ_2, третя особа - приватний нотаріус Мукачівського міського нотаріального округу ОСОБИ_3, про визнання договору іпотеки недійсним.

Позивач зазначав, що його батькам, ОСОБІ_2 та ОСОБІ_4, на праві спільної сумісної власності належав будинок НОМЕР_1 по АДРЕСІ_1 в м. Мукачеве Закарпатської області, який був оформлений на ім'я матері - ОСОБИ_2. ІНФОРМАЦІЯ_1 його батько помер. Після смерті батька відкрилася спадщина, яку ОСОБА_1 прийняв.

Опрос