Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О незаконном изготовлении в целях сбыта алкогольных напитков

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 05.09.2013 № 5-15к13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 вересня 2013 року

Судова палата у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - заступника Голови Верховного Суду України - секретаря Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України  Редьки А. І., суддів - Вус С. М., Гошовської Т. В., Гриціва М. І., Заголдного В. В., Канигіної Г. В., Ковтюк Є. І., Косарєва В. І., Короткевича М. Є., Кузьменко О. Т., Пивовара В. Ф., Пошви Б. М., Таран Т. С., Школярова В. Ф. (за участю начальника управління участі прокурорів Генеральної прокуратури України у перегляді судових рішень у кримінальних справах - Курапова М. В.), розглянувши в судовому засіданні кримінальну справу за заявою засудженого ОСОБА_3 про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 27 грудня 2012 року щодо нього, установила:

Вироком Судацького міського суду Автономної Республіки Крим від 17 травня 2012 року ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Арпат Судацького району АР Крим, раніше не судимого, засуджено за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (далі - КК) до штрафу в розмірі 8500 грн. у дохід держави з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

ОСОБА_3 визнано винним у тому, що він як фізична особа, без ліцензії на придбання, зберігання та збут алкогольних напоїв, які є підакцизним товаром, у період із вересня по жовтень 2010 року за місцем свого проживання незаконно виготовив із метою збуту, розлив у пластикові пляшки ємністю 5 та 6 л. алкогольний напої - вино під маркою "Бастардо біле", "Бастардо напівсолодке", "Мускат білий" та 24 серпня 2011 року незаконно збув 23 літри цього напою на загальну суму 775 гривень.

Апеляційний суд Автономної Республіки Крим ухвалою від 24 липня 2012 року вирок залишив без змін.

Опрос