Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договора залога частично недействительным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 04.09.2013 № 6-72цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 вересня 2013 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 1 червня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "Акціонерний банк "Київ", товариства з обмеженою відповідальністю "Систем-Інвест" про визнання договору застави частково недійсним, встановила:

У жовтні 2011 року ОСОБА_1 звернулась до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що 9 січня 2006 року між нею, товариством з обмеженою відповідальністю "Систем-Інвест" (далі - ТОВ "Систем-Інвест") та публічним акціонерним товариством "Акціонерний банк "Київ" (далі - ПАТ "АКБ "Київ") було укладено інвестиційну угоду, на виконання умов якої вона сплатила 100 % вартості об'єкта інвестування з метою отримання у власність квартири НОМЕР_1 у будинку НОМЕР_2 по АДРЕСА_1. У лютому 2011 року їй стало відомо про факт укладення між ТОВ "Систем-Інвест" та ПАТ "АКБ "Київ" без її відома та згоди договору застави від 29 грудня 2007 року, предметом якого визначені майнові права на квартири загальною площею S_1 будинку НОМЕР_2 по АДРЕСА_1, у тому числі й квартиру НОМЕР_1.

Позивачка просила визнати зазначений договір застави від 29 грудня 2007 року частково недійсним.

Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 28 листопада 2011 року позов задоволено, постановлено визнати недійсним договір застави від 29 грудня 2007 року, посвідчений нотаріусом ОСОБА_2, у частині передачі в заставу ПАТ "АКБ "Київ" майнових прав на квартиру НОМЕР_1 у будинку НОМЕР_2 секція В по АДРЕСА_1.

Рішенням апеляційного суду м. Києва від 22 березня 2012 року рішення Печерського районного суду м. Києва від 28 листопада 2011 року скасовано, ухвалено нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 відмовлено.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос