Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании исполнительной надписи нотариуса не подлежащим исполнению, прекращении исполнительного производства и отмене постановления о розыске имущества должника

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 12.06.2013 № 6-54цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 червня 2013 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України в складі: головуючого Яреми А. Г., суддів: Балюка М. І., Барбари В. П., Берднік І. С., Гуля В. С., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Потильчака О. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Гуменюка В. І., Онопенка В. В., Шицького І. Б., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та Кредит", треті особи: приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_2, державний виконавець першого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції ОСОБА_3, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, зупинення виконавчого провадження та скасування постанови про розшук майна боржника за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 7 вересня 2012 року, встановили:

У червні 2011 року ОСОБА_1 звернулася до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що 25 травня 2007 року між нею та товариством з обмеженою відповідальністю "Банк "Фінанси та Кредит" (далі - ТОВ "Банк "Фінанси та Кредит"), який у подальшому реорганізований у публічне акціонерне товариство "Банк "Фінанси та Кредит", було укладено кредитний договір, відповідно до умов якого їй надано кредит у розмірі 57833 грн., строк повного погашення якого є 25 травня 2012 року.

У той самий день, з метою забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором, ТОВ "Банк "Фінанси та Кредит" уклало з нею договір застави належного їй автомобіля "Daewoo Lanos", 2007 року випуску.

У зв'язку зі скрутним матеріальним становищем вона з 10 січня до 10 червня 2009 року не в повному обсязі виконувала свої зобов'язання за кредитним договором, унаслідок чого в неї виникла заборгованість.

Опрос