Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности по кредитному договору

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 15.05.2013 № 6-172цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 15 травня 2013 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Лященко Н. П., Патрюка М. В., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та Кредит" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості за кредитним договором та за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та Кредит", ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3, ОСОБА_5 про визнання договорів недійсними, встановила:

У листопаді 2012 року ОСОБА_3 звернувся із заявою про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 9 квітня 2012 року у вищезазначеній справі.

Постановою Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 20 лютого 2013 року заяву ОСОБА_3 задоволено частково, ухвалу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 9 квітня 2012 року скасовано, справу направлено на новий розгляд до суду касаційної інстанції.

Однак у постанові було допущено описку - у резолютивній частині постанови Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України, замість "Ухвалу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 9 квітня 2012 року скасувати", зазначено "Ухвалу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 9 квітня 2011 року скасувати".

Опрос