Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении права пользования помещением и устранении препятствий в осуществлении права собственности

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 24.04.2013 № 6-30цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 квітня 2013 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Гуменюка В. І., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву товариства з обмеженою відповідальністю "НАЗ-ОЛЕ" про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 16 листопада 2012 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "НАЗ-ОЛЕ" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про припинення права користування приміщенням та усунення перешкод у здійсненні права власності, встановила:

У лютому 2012 року товариство з обмеженою відповідальністю "НАЗ-ОЛЕ" (далі - ТОВ "НАЗ-ОЛЕ") звернулося до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що з 26 лютого 2008 року йому на праві власності належить комплекс бази відпочинку імені О. В. Соіча, що розташований на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області. У приміщенні НОМЕР_1 у спальному корпусі НОМЕР_2 цієї бази без законних підстав мешкають ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3. Зазначене приміщення було передане їм у користування попереднім власником комплексу на період трудових відносин з ОСОБА_1, яка зобов'язалася після припинення трудових відносин у триденний термін звільнити його. Проте, припинивши трудові відносини з колишнім власником, відповідачі займане приміщення не звільнили.

Позивач просив припинити право користування відповідачами приміщенням НОМЕР_1 у спальному корпусі НОМЕР_2 бази відпочинку імені О. В. Соіча, усунути перешкоди у здійсненні права власності шляхом зняття відповідачів із реєстраційного обліку та їх виселення із зазначеного приміщення.

Опрос