Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным актов относительно передачи имущества

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 17.04.2013 № 6-19цс13-2

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2013 року

Судові палати у цивільних, господарських та адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Яреми А. Г., суддів: Балюка М. І., Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Жайворонок Т. Є., Ємця А. А., Колесника П. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Кривенка В. В., Маринченка В. Л., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Панталієнка П. В., Потильчака О. І., Прокопенка О. Б., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., Фесенка Л. І., Шицького І. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Сокілецький млин" про перегляд Верховним Судом України рішення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 7 листопада 2012 року в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12 до товариства з обмеженою відповідальністю "Немирівський міжгосподарський комбікормовий завод" Вінницької обласної державної адміністрації про визнання права спільної часткової власності на будівлі та споруди та за позовом Вінницької обласної державної адміністрації до виконавчого комітету Сокілецької сільської ради Вінницької області, ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, товариства з обмеженою відповідальністю "Сокілецький млин" (далі - ТОВ "Сокілецький млин") про визнання недійсним актів, встановили:

У жовтні 2003 року ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12 звернулись до суду із зазначеним позовом, мотивуючи вимоги тим, що 25 червня 2001 року РАО "Немирівагрорада" було прийнято постанову НОМЕР_1, якою задоволено колективну заяву позивачів ОСОБА_1 та інших про передачу їм у рахунок паїв акціонерного товариства закритого типу "Немирівський міжгосподарський комбікормовий завод" (далі - АТЗТ "Немирівський МКЗ") (правонаступник -  товариство з обмеженою відповідальністю "Немирівський міжгосподарський комбікормовий завод", далі - ТОВ "Немирівський МКЗ") будівель, споруд та обладнання круп'яного та олійного цехів, що входили до майнового комплексу "Сокілецький млин" та знаходяться в с. Сокілець Немирівського району Вінницької області. 26 червня 2001 року директором ТОВ "Немирівський МКЗ" було видано наказ НОМЕР_2 на виконання вказаної вище постанови, яким створено комісію для передачі позивачам визначених у цьому ж наказі будівель, споруд та обладнання.

29 червня 2001 року зазначена комісія передала позивачам відповідно до наказу будівлі, споруди та обладнання, загальна вартість яких становила 75530 грн., в тому числі підпірну стіну, вимощення двору, шлюзи-плотину, робочі лотки, підвідний канал.

Опрос