Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании несчастного случая связанным с производством

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 17.04.2013 № 6-29цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2013 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів: Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Онопенка В. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву заступника Генерального прокурора України про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 6 липня 2012 року у справі за позовом ОСОБИ_1 до відкритого акціонерного товариства "Укртелеком", третя особа - відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Сімферополі Автономної Республіки Крим, про визнання нещасного випадку таким, що пов'язаний з виробництвом, зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

У жовтні 2008 року ОСОБА_1 звернулася до суду із зазначеним позовом, мотивуючи вимоги тим, що з 5 вересня 1997 року по 14 квітня 2008 року вона за трудовим договором працювала у Кримській філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" (далі - ВАТ "Укртелеком"). У березні 2007 року при виконанні трудових обов'язків з нею стався нещасний випадок, який позбавив її працездатності та призвів до інвалідності.

За наслідками чотирьох розслідувань нещасного випадку на підприємстві, проведених комісією з розслідування нещасного випадку, було складено акти за формою Н-5 та формою НПВ.

Опрос