Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О завладении имуществом Госкомрезерва в особо крупных размерах

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 07.02.2013 № 5-27кс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 лютого 2013 року

Судова палата у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - заступника Голови Верховного Суду України - секретаря Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України Редьки А. І., суддів - Вус С. М., Гошовської Т. В., Гриціва М. І., Заголдного В. В., Канигіної Г. В., Ковтюк Є. І., Короткевича М. Є., Косарєва В. І., Пивовара В. Ф., Пошви Б. М., Скотаря А. М., Таран Т. С., Школярова В. Ф. (за участю: начальника управління участі прокурорів у перегляді судових рішень у касаційному порядку та Верховним Судом України - Курапова М. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу щодо ОСОБА _1 за заявами самого засудженого та його захисника ОСОБА_2 про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 3 липня 2012 року, установила:

Вироком Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 21 лютого 2011 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, такого, що не має судимості, засуджено за: частиною третьою статті 27 і частиною другою статті 366 Кримінального кодексу України (далі - КК) до позбавлення волі на строк чотири роки з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчою та адміністративно-господарською діяльністю, зі звільненням від покарання на підставі пункту 3 частини першої статті 49, частини п'ятої статті 74 КК у зв'язку із закінченням строків давності; частиною другою статті 358 КК до позбавлення волі на строк два роки зі звільненням від покарання на підставі пункту 3 частини першої статті 49, частини п'ятої статті 74 КК у зв'язку із закінченням строків давності; частиною третьою статті 358 КК до обмеження волі на строк один рік зі звільненням від покарання на підставі пункту 3 частини першої статті 49, частини п'ятої статті 74 КК у зв'язку із закінченням строків давності; частиною третьою статті 27 і частиною п'ятою статті 191 КК до позбавлення волі на строк десять років із позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчою та адміністративно-господарською діяльністю, з конфіскацією всього особистого майна.

ОСОБА_1 визнано винуватим у вчиненні злочинів за таких обставин. На підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від ІНФОРМАЦІЯ_2 матеріальні цінності мобілізаційного резерву ІНФОРМАЦІЯ_3 з державного матеріального резерву (далі - Держкомрезерв), що перебували на відповідальному зберіганні на складах ВАТ ІНФОРМАЦІЯ_4 (далі - ВАТ ІНФОРМАЦІЯ_4) у ІНФОРМАЦІЯ_5, були виведені з мобілізаційного резерву в порядку розбронювання та підлягали відпуску з державного резерву без наступного їх повернення для реалізації на конкурсній основі в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Ціни на матеріальні цінності такого роду, виходячи з якості продукції, строків її зберігання тощо, визначалися Держкомрезервом.

Опрос