Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным дополнительного соглашения и возмещении морального вреда

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 20.02.2013 № 6-158цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 2013 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів: Балюка М. І., Берднік І. С., Григор'євої Л. І., Гуля В. С., Гуменюка В. І., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Потильчака О. І., Сеніна Ю. Л., Фесенка Л. І., Шицького І. Б., за участі: представника приватного акціонерного товариства "Торговий дім "Інтерсервіс" - ОСОБА_2, представника ОСОБА_1 - ОСОБА_3, розглянувши в судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 травня 2012 року у справі за позовом приватного акціонерного товариства "Торговий дім "Інтерсервіс" до ОСОБА_1, треті особи: комунальне підприємство "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна", головне управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради, про розірвання інвестиційного договору, визнання недійсними акта приймання-передачі та довідки, визнання права власності, визнання недійсним свідоцтва про право власності, визнання недійсною реєстрації права власності та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до приватного акціонерного товариства "Торговий дім "Інтерсервіс" про визнання недійсною додаткової угоди та відшкодування моральної шкоди, встановили:

У вересні 2010 року приватне акціонерне товариство "Торговий дім "Інтерсервіс" (далі - ПАТ "Торговий дім "Інтерсервіс") звернулося до суду з указаним позовом. Під час розгляду справи ПАТ "Торговий дім "Інтерсервіс" збільшило позовні вимоги в частині визнання недійсними свідоцтва про право власності на квартиру та державної реєстрації права власності на зазначену нерухомість.

Позивач указував на те, що від 31 липня 2003 року між ПАТ "Торговий дім "Інтерсервіс" і ОСОБА_4 було укладено інвестиційний договір НОМЕР_1, об'єктом інвестування якого є квартира АДРЕСА_1 вартістю 145017 умовних одиниць, що за курсом Національного банку України на момент укладення договору еквівалентно 773201 гривні 60 копійкам.

Опрос