Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расторжении договора аренды земли, взыскании задолженности по арендной плате

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 12.12.2012 № 6-146цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 грудня 2012 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Онопенка В. В., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма імені Шевченка" про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 26 жовтня 2011 року у справі за позовом ОСОБИ_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма імені Шевченка" про розірвання договору оренди землі, стягнення заборгованості з орендної плати, встановила:

У березні 2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма імені Шевченка" (далі - ТОВ "Агрофірма ім. Шевченка") про розірвання договору оренди землі, стягнення пені в розмірі 0,3 % від несвоєчасно сплаченої суми орендної плати.

Позивач зазначав, що 1 грудня 2006 року між ним та ТОВ "Агрофірма ім. Шевченка" було укладено договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею А га, яка розташована на території Новоіванівської сільської ради Генічеського району Херсонської області, строком на 10 років зі сплатою орендної плати в розмірі 7854,00 грн. за кожен рік. Нормативна грошова оцінка 1 га становить 9681,09 грн., а усієї ділянки - 656474,56 грн.

Опрос