Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 28.11.2012 № 6-141цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 листопада 2012 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву "ОСОБА_1" про перегляд ухвали судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 5 червня 2012 року в справі за позовом "ОСОБА_1" до приватного акціонерного товариства (далі - ПАТ) "Кондитерська фабрика "Лагода", третя особа - управління праці та соціального захисту населення Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області, про стягнення заборгованості, встановила:

У серпні 2011 року "ОСОБА_1" звернулася до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що вона є пенсіонеркою та постраждалою від Чорнобильської катастрофи IV категорії, постійно проживає на території, що віднесена до зони посиленого радіоекологічного контролю, з 1 січня 2009 року працювала в ПАТ "Кондитерська фабрика "Лагода", "ІНФОРМАЦІЯ_1" звільнилась з роботи за власним бажанням, однак при її звільненні роботодавець не провів повний розрахунок відповідно до вимог статті 39 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Позивачка просила стягнути з відповідача на її користь заборгованість в сумі 21332 грн. 75 коп.

Рішенням Кагарлицького районного суду від 30 листопада 2011 року позов задоволено частково, визнано неправомірними дії ПАТ "Кондитерська фабрика "Лагода" щодо відмови "ОСОБА_1" у нарахуванні та виплаті доплат відповідно до статті 39 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", зобов'язано ПАТ "Кондитерська фабрика "Лагода" провести перерахунок та виплату "ОСОБА_1" щомісячної доплати до заробітної плати відповідно до зазначеного закону із розрахунку мінімального розміру заробітної плати, встановленого законами України про Державний бюджет України на відповідний рік за період з 1 січня 2009 року по 22 липня 2011 року з урахуванням вже проведених виплат; у задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Опрос