Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переводе прав и обязанностей покупателя по договору купли-продажи земельного участка и признании недействительным договора о расторжении договора купли-продажи земельного участка

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 31.10.2012 № 6-105цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 жовтня 2012 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Патрюка М. В., суддів - Берднік І. С., Жайворонок Т. Є., Потильчака О. І., Григор'євої Л. І., Ємця А. А., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., розглянувши в судовому засіданні заяву ОСОБА_9 про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 22 червня 2011 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Еліта" (далі - ТОВ "Еліта") до ОСОБА_9, ОСОБА_10, приватного нотаріуса Білоцерківського районного нотаріального округу ОСОБА_11, третя особа - Терезинська селищна рада Білоцерківського району Київської області, про переведення прав і обов'язків покупця за договором купівлі-продажу земельної ділянки та визнання недійсним договору про розірвання договору купівлі-продажу земельної ділянки, встановила:

У жовтні 2008 року ТОВ "Еліта" звернулось до суду з позовом до ОСОБА_9, ОСОБА_10 про визнання договору купівлі-продажу земельної ділянки площею 1 га, що знаходиться на території Терезинської селищної ради Білоцерківського району Київської області, укладеного 7 вересня 2006 року між ОСОБА_10 та ОСОБА_9; і визнання недійсним державного акта на право власності на вказану земельну ділянку.

24 листопада 2008 року ТОВ "Еліта" змінило позовні вимоги й просило: перевести права та обов'язки покупця за вказаним договором на ТОВ "Еліта"; визнати право власності ТОВ "Еліта" на спірну земельну ділянку; припинити право власності ОСОБА_9 на вказану земельну ділянку; визнати недійсним державний акт на право власності на вказану земельну ділянку; присудити ОСОБА_9 грошові кошти в розмірі 14100 грн., що знаходяться на депозитному рахунку Білоцерківського міськрайонного суду Київської області; зобов'язати приватного нотаріуса Білоцерківського районного нотаріального округу ОСОБА_11 внести зміни до Державного реєстру правочинів щодо особи покупця за договором купівлі-продажу земельної ділянки від 7 вересня 2006 року - замість ОСОБА_9 зареєструвати ТОВ "Еліта".

Опрос