Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возмещении морального вреда

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 17.10.2012 № 6-114цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 жовтня 2012 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Жайворонок Т. Є., Лященко Н. П., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву ОСОБА_7 про перегляд ухвали судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 12 жовтня 2011 року в справі за позовом ОСОБА_7 до Кримського державного авіаційного підприємства (далі - КДАП) "Універсал-авіа", треті особи - державне акціонерне товариство (далі - ДАТ) "Чорноморнафтогаз", приватне акціонерне товариство (далі - ПАТ) "Страхова компанія "Гарант-Система", про відшкодування моральної шкоди, встановила:

У травні 2010 року ОСОБА_7 звернувся до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що його батько - ОСОБА_8, перебував у трудових відносинах з ДАТ "Чорноморнафтогаз". ІНФОРМАЦІЯ_1 під час доставки вахтової бригади на бурову установку "Таврида" з гелікоптерної площадки "Ярилгач" гелікоптер, який належав відповідачу, впав на підйомну бурову установку "Таврида", що перебуває у власності ДАТ "Чорноморнафтогаз", внаслідок чого всі члени екіпажу та пасажири, в тому числі й батько позивача загинули. Загибель батька стала для нього страшним потрясінням, від якого він не може оправитись до цього часу, він залишився без твердої опори та матеріальної підтримки.

Позивач просив стягнути з КДАП "Універсал-авіа", як власника джерела підвищеної небезпеки, 500000 грн. на відшкодування моральної шкоди.

Опрос