Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности и признании договора купли-продажи жилого дома недействительным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 10.10.2012 № 6-106цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 жовтня 2012 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого суддів: Яреми А. Г., Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Жайворонок Т. Є., Патрюка М. В., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву ОСОБА_10 про перегляд Верховним Судом України рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 28 березня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_11, яка діє у своїх інтересах та в інтересах ОСОБА_12, ОСОБА_13, до ОСОБА_14, ОСОБА_10, треті особи: Головне управління юстиції у м. Києві, орган опіки і піклування Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації, про визнання права власності та визнання договору купівлі-продажу жилого будинку недійсним, встановила:

У грудні 2008 року ОСОБА_11 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_14, ОСОБА_10 про визнання права власності та визнання договору купівлі-продажу жилого будинку недійсним.

Зазначала, що з липня 1996 року перебуває у фактичних шлюбних відносинах (без реєстрації шлюбу) з ОСОБА_14. Вони мають дітей: ОСОБА_12, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_13, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Опрос