Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании правоотношений не возникшими и обязательстве осуществить перерасчет

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 26.09.2012 № 6-89цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 вересня 2012 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., Лященко Н. П., суддів: Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Жайворонок Т. Є., Патрюка М. В., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву ОСОБА_9 про перегляд Верховним Судом України ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 18 квітня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_9 до публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" про визнання правовідносин такими, що не виникли, та зобов'язання здійснити перерахунок, встановила:

У травні 2011 року ОСОБА_9 звернулась до суду з позовом до публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" (далі - ПАТ КБ "ПриватБанк") про визнання правовідносин такими, що не виникли, та зобов'язання здійснити перерахунок.

Зазначала, що 5 серпня 2008 року між нею та ПАТ КБ "ПриватБанк" укладено кредитний договір, за умовами якого банк надав їй кредит у розмірі 176500 грн. на строк до 5 серпня 2018 року зі сплатою 20,04 % річних, а вона зобов'язалась повернути кредит і сплатити проценти на умовах, установлених указаним договором згідно з графіком погашення кредиту, зазначеним у додатку N 2 до договору.

У січні 2009 року вона отримала від банку лист, датований 25 грудня 2008 року, з повідомленням про збільшення процентної ставки за кредитом до 24,96 % річних з 1 лютого 2009 року.

Опрос