Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об исправлении описки в постановлении Верховного Суда Украины

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Определение от 05.06.2012 № 21-465во10

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 5 червня 2012 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів: Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка, П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства "Нібулон" про виправлення описки у постанові колегії суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України від 13 березня 2012 року у справі за його позовом до спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Миколаєві, за участю прокурора Миколаївської області, про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, встановила:

13 березня 2012 року колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України ухвалила рішення про перегляд за винятковими обставинами ухвали Вищого адміністративного суду України від 3 лютого 2010 року.

У мотивувальній частині цього рішення замість слів "у скаргах" помилково зазначено "у заяві", а в резолютивній частині замість слів "скарг спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Миколаєві та заступника Генерального прокурора України" помилково зазначено "скарги спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Миколаєві".

Опрос