Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разделе совместного имущества супругов

Верховный Суд Украины
Постановление от 11.06.2012 № 6-66ц11

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 червня 2012 року

Верховний Суд України в складі: головуючого - Гуменюка В. І., суддів - Барбари В. П., Ковтюк Є. І., Пилипчука П. П., Берднік І. С., Колесника П. І., Пошви Б. М., Глоса Л. Ф., Короткевича М. Є., Прокопенка О. Б., Гошовської Т. В., Коротких О. А., Редьки А. І., Григор'євої Л. І., Косарєва В. І., Романюка Я. М., Гриціва М. І., Кривенди О. В., Сеніна Ю. Л., Гуля В. С., Кривенка В. В., Скотаря А. М., Гусака М. Б., Лященко Н. П., Таран Т. С., Ємця А. А., Маринченка В. Л., Терлецького О. О., Жайворонок Т. Є., Онопенка В. В., Шицького І. Б., Заголдного В. В., Охрімчук Л. І., Школярова В. Ф., Канигіної Г. В., Панталієнка П. В., Яреми А. Г., Кліменко М. Р., Пивовара В. Ф. (за участю: ОСОБА_40, його представника - ОСОБА_41), розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_42 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 27 липня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_42 до ОСОБА_40 про поділ спільного майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_40 до ОСОБА_42 про поділ спільного майна подружжя, встановив:

У листопаді 2005 року ОСОБА_42 звернулася з позовом до ОСОБА_40 про поділ спільного майна подружжя. Свої вимоги обґрунтовувала тим, що з 23 липня 1988 року вона перебувала з відповідачем у зареєстрованому шлюбі. Рішенням Броварського міськрайонного суду Київської області від 4 жовтня 2005 року шлюб розірвано. За час шлюбу подружжям набуто у власність рухоме та нерухоме майно, зокрема: незавершений будівництвом будинок, готовністю 92 %, АДРЕСА_1 автомобіль марки "MERCEDES-BENZ", 1996 року випуску; автомобіль марки "AUDI A4", 2003 року випуску. Зазначене майно відповідач не погоджується поділити в добровільному порядку. Ураховуючи викладене, ОСОБА_42 просила задовольнити її позовні вимоги й провести поділ спільного майна подружжя шляхом визнання за нею права власності на незавершений будівництвом будинок, готовністю 92 %, АДРЕСА_1 та автомобіль марки "MERCEDES-BENZ", 1996 року випуску, а за відповідачем - на автомобіль марки "AUDI A4", 2003 року випуску.

У процесі розгляду справи ОСОБА_42 доповнила свої позовні вимоги та просила визнати за нею право власності на незавершений будівництвом будинок, готовністю 92 %, АДРЕСА_1 та автомобіль марки "MERCEDES-BENZ", 1996 року випуску, а за відповідачем - на автомобіль марки "AUDI A4", 2003 року випуску, з виплатою останньому компенсації в розмірі 128942 (сто двадцять вісім тисяч дев'ятсот сорок дві) грн.

Опрос