Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности за предоставленные коммунальные услуги

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 20.06.2012 № 6-68цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 червня 2012 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого Яреми А. Г., суддів: Григор'євої Л. І., Лященко Н. П., Гуменюка В. І., Онопенка В. В., Романюка Я. М., Жайворонок Т. Є., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву комунального підприємства Вінницької міської ради "Вінницяміськтеплоенерго" про перегляд Верховним Судом України рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 листопада 2011 року у справі за позовом комунального підприємства Вінницької міської ради "Вінницяміськтеплоенерго" до ОСОБА_7 про стягнення заборгованості за надані комунальні послуги, встановила:

У січні 2010 року комунальне підприємство Вінницької міської ради "Вінницяміськтеплоенерго" звернулось до суду з позовом до ОСОБА_7 про стягнення заборгованості за надані комунальні послуги.

Зазначало, що надає ОСОБА_7, який є наймачем квартири АДРЕСА_1, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води згідно з укладеним ними 4 вересня 2008 року договором.

Опрос