Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О похищении ребенка

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 01.03.2012 № 5-15п12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 1 березня 2012 року

Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України: під головуванням заступника секретаря Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України - Гриціва М. І., за участю начальника управління участі прокурорів у перегляді судових рішень у кримінальних справах Головного управління підтримання державного обвинувачення в судах Генеральної прокуратури України Курапова М. В., захисника ОСОБА_3, розглянула 1 березня 2012 року в м. Києві кримінальну справу за поданням п'яти суддів, внесеним за клопотанням захисника ОСОБА_3 про перегляд у порядку виключного провадження вироку Дарницького районного суду м. Києва від 8 січня 2002 року, ухвали апеляційного суду м. Києва від 21 червня 2002 року та ухвали колегії суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України від 10 квітня 2003 року щодо ОСОБА_4 та ОСОБА_5.

Зазначеним вироком засуджено: ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Москви Російської Федерації, мешканця м. Києва, такого, що не має судимості,

- за ч. 4 ст. 189 КК України на дев'ять років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю;

- за ч. 3 ст. 27 і ч. 2 ст. 146 КК України на п'ять років позбавлення волі.

На підставі ст. 42 КК України 1960 року за сукупністю злочинів ОСОБА_4 призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на десять років з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

На підставі ст. 54 КК України ОСОБА_4, як офіцера запасу Служби безпеки України, позбавлено військового звання капітан.

Опрос