Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения о применении экономических санкций за нарушение государственной дисциплины цен

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 10.04.2012 № 21-54а12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 квітня 2012 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Терлецького О. О., суддів: Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Тітова Ю. Г., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом відділу Державного комітету України із земельних ресурсів у Полтавському районі Полтавської області (далі - відділ Держкомзему, Держкомзем відповідно) до державної інспекції з контролю за цінами в Полтавській області (далі - Інспекція) про визнання протиправними, скасування рішення та припису, встановила:

У лютому 2010 року відділ Держкомзему звернувся до суду з позовом про визнання протиправними та скасування рішення від 25 січня 2010 року N 8 про застосування економічних санкцій за порушення державної дисципліни цін в сумі 324180 грн. та припису від 25 січня 2010 року N 200/1-13/171.

Опрос