Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договора банковского вклада ничтожным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 25.04.2012 № 6-20цс12

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 квітня 2012 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Лященко Н. П., Патрюка М. В., Гуменюка В. І., Онопенка В. В., Романюка Я. М., Жайворонок Т. Є., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні заяву ОСОБА_7 про перегляд Верховним Судом України ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 листопада 2011 року у справі за позовом ОСОБА_7 до відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль", третя особа - ОСОБА_9, про повернення коштів із банківського вкладу та за позовом відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" до ОСОБА_9, ОСОБА_7 про визнання договору банківського вкладу нікчемним, встановила:

У травні 2009 року ОСОБА_7 звернулась до суду з позовом до відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" (далі - ВАТ "Райффайзен Банк Аваль"), правонаступником якого є публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль" (далі - ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"), про повернення коштів із банківського вкладу.

Зазначала, що 19 лютого 2009 року між нею та ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі начальника Миргородського відділення Полтавської обласної дирекції ОСОБА_9 був укладений договір банківського вкладу на строк до 19 травня 2009 року, за умовами якого ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" прийняв від неї грошові кошти, а саме: 19 лютого 2009 року - 17241,38 доларів США згідно з прибутковим валютним ордером N 3 та 23 лютого 2009 року - 8758,62 доларів США згідно з прибутковим валютним ордером N 2, і зобов'язався виплатити їй зазначені кошти та 20 % річних на умовах і в порядку, установлених договором банківського вкладу.

Опрос