Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании лиц утратившими право пользования жилым помещением

Верховный Суд Украины
Определение от 05.10.2011 № 6-55521св10

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 5 жовтня 2011 року

Колегія суддів Верховного Суду України в складі: головуючого - Патрюка М. В., суддів - Балюка М. І., Гуменюка В. І., Жайворонок Т. Є., Лященко Н. П., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_7, ОСОБА_8, Тячівської міської ради Закарпатської області про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням, та скасування свідоцтва про право власності на квартиру за касаційною скаргою ОСОБА_7, ОСОБА_8 на рішення Тячівського районного суду Закарпатської області від 28 квітня 2010 року та ухвалу апеляційного суду Закарпатської області від 15 липня 2010 року, встановила:

У листопаді 2008 року ОСОБА_6 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_7, ОСОБА_8, Тячівської міської ради Закарпатської області про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням, та скасування свідоцтва про право власності на квартиру.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос