Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О незаконном приобретении, хранении, изготовлении с целью сбыта и сбыте особо опасного наркотического средства

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 11.08.2011 № 5-1079км11

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 11 серпня 2011 року

Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Кузьменко О. Т., суддів: Канигіної Г. В., Шаповалової О. А. (за участю прокурора Кравченко Є. С., захисника ОСОБА_6), розглянула в судовому засіданні в м. Києві 11 серпня 2011 року кримінальну справу за касаційною скаргою засудженого ОСОБА_1 на судові рішення щодо нього.

Вироком Староміського районного суду м. Вінниці від 8 липня 2008 року засуджено: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, на підставі ст. 89 КК України судимості не має, за ч. 2 ст. 307 КК України на п'ять років позбавлення волі з конфіскацією майна, яке є власністю засудженого; ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, судимості не має, за ч. 1 ст. 317 КК України на чотири роки позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_2 звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком два роки й зобов'язано згідно із ст. 76 КК України повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу цих органів.

Опрос