Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене приказа, восстановлении на работе, взыскании среднего заработка за время вынужденного прогула, возмещении морального вреда

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 06.07.2011 № 6-12168св09

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 6 липня 2011 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого Патрюка М. В., суддів: Балюка М. І., Гуменюка В. І., Жайворонок Т. Є., Лященко Н. П., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_6 до відкритого акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" про визнання незаконним та скасування наказу, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди за касаційними скаргами відкритого акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" (далі - ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг") та ОСОБА_6 на рішення апеляційного суду Дніпропетровської області від 3 березня 2009 року, встановила:

У березні 2004 року ОСОБА_6 звернувся до суду з указаним позовом, посилаючись на те, що працював оператором у цеху блюмінг N 1 Криворізького державного гірничо-металургійного комбінату "Криворіжсталь" (далі - КДГМК "Криворіжсталь") та був головою первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України КДГМК "Криворіжсталь". Наказом від 23 січня 2004 року N 97-л його було звільнено з роботи за прогул 24 грудня 2003 року без поважних причин. Оскільки був відсутній на роботі з поважних причин, а профспілкова організація не дала згоди на його звільнення, ОСОБА_6 просив визнати незаконним і скасувати наказ про звільнення, поновити на роботі, стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу, відшкодувати завдану йому моральну шкоду в розмірі 1 млн. 500 тис. грн. та оплатити листок тимчасової непрацездатності.

Опрос