Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в удовлетворении кассационного представления

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 17.02.2011

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 17 лютого 2011 року

(Витяг)

Дніпровський районний суд м. Києва постановою від 4 грудня 2009 р. кримінальну справу щодо Х. за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК, закрив у зв'язку з його примиренням із потерпілим.

Органи досудового слідства обвинувачували Х. у тому, що 25 травня 2009 р., приблизно о 16 год., на проспекті в м. Києві він вчинив хуліганські дії. Х., рухаючись на своєму автомобілі, створив аварійну ситуацію для водія іншого автомобіля - К. Після цього Х. підійшов до автомобіля потерпілого, почав брутально лаятись і ногами бити по корпусу і бокових вікнах автомобіля. К., намагаючись об'їхати автомобіль Х., пошкодив бампер цього автомобіля і поїхав з місця пригоди. Продовжуючи свої злочинні дії, Х. наздогнав автомобіль К., вийшов із салону автомобіля, брутально лаючись, руками проник до салону автомобіля К., завдав потерпілому кілька ударів кулаком в обличчя і намагався витягнути його з автомобіля. Коли К. з метою самозахисту скористався сльозогінним газом, спрямувавши його в обличчя Х., то останній невстановленим слідством предметом розбив бокове та заднє скло автомобіля, внаслідок чого потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження.

Апеляційний суд м. Києва ухвалою від 1 березня 2010 р. постанову суду змінив: виключив із постанови суду рішення про запобіжний захід та на підставі ст. 248 КПК запобіжний захід вирішив скасувати.

Опрос