Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расторжении наследственного договора

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 07.04.2010 № 6-10560св09

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 7 квітня 2010 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого Сеніна Ю. Л., суддів: Лихути Л. М., Охрімчук Л. І., Перепічая В. С., Романюка Я. М., розглянувши в судовому засіданні питання про виправлення описки в рішенні колегії суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 23 грудня 2009 року у справі за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_7 про розірвання спадкового договору, встановила:

Рішенням колегії суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 23 грудня 2009 року частково задоволено касаційну скаргу ОСОБА_7, рішення Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 5 грудня 2008 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 24 лютого 2009 року в частині задоволення позовних вимог ОСОБА_6 про розірвання спадкового договору, укладеного ОСОБА_7 із ОСОБА_8, скасовано. У задоволенні позовних вимог ОСОБА_6 до ОСОБА_7 про розірвання спадкового договору в цій частині відмовлено. У решті - рішення Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 5 грудня 2008 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 24 лютого 2009 року залишено без змін.

Проте під час виготовлення та оформлення рішення Верховного Суду України від 23 грудня 2009 року в третьому абзаці мотивувальної частини та в другому та четвертому абзацах резолютивної частини допущено описку, а саме неправильно зазначено дату постановлення ухвали апеляційним судом Івано-Франківської області.

Опрос