Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании судебного решения

Верховный Суд, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда
Определение от 15.12.2010 № 6-43254св10
редакция действует с 16.05.2011

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 15 грудня 2010 року

Ухвалу скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
від 16 травня 2011 року)

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України у складі - Романюка Я. М., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., розглянувши справу за позовом ОСОБА_4 до товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Енергія-Новоявірськ" про спонукання до вчинення дій, за касаційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Енергія-Новоявірськ" на рішення Яворівського районного суду Львівської області від 22 грудня 2009 року та ухвалу апеляційного суду Львівської області від 15 червня 2010 року, встановила:

Рішенням Яворівського районного суду Львівської області від 22 грудня 2009 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Львівської області від 15 червня 2010 року, позов задоволено.

У касаційній скарзі товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство "Енергія-Новоявірськ", посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права, просить скасувати оскаржувані судові рішення й ухвалити нове рішення про відмову в задоволенні позову.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос