Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании судебного решения

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 15.12.2010 № 6-43254св10
редакция действует с 16.05.2011

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 15 грудня 2010 року

Ухвалу скасовано
(згідно з постановою Верховного Суду України
від 16 травня 2011 року)

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України у складі - Романюка Я. М., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., розглянувши справу за позовом ОСОБА_4 до товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Енергія-Новоявірськ" про спонукання до вчинення дій, за касаційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Енергія-Новоявірськ" на рішення Яворівського районного суду Львівської області від 22 грудня 2009 року та ухвалу апеляційного суду Львівської області від 15 червня 2010 року, встановила:

Рішенням Яворівського районного суду Львівської області від 22 грудня 2009 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Львівської області від 15 червня 2010 року, позов задоволено.

У касаційній скарзі товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство "Енергія-Новоявірськ", посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права, просить скасувати оскаржувані судові рішення й ухвалити нове рішення про відмову в задоволенні позову.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос