Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении земельного участка

Верховный Суд Украины
Постановление от 06.12.2010 № 3-51г10, 40/3

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 грудня 2010 року

Верховний Суд України у складі: головуючого Шицького І. Б., суддів: Балюка М. І., Барбари В. П., Берднік І. С., Вус С. М., Глоса Л. Ф., Гошовської Т. В., Гуля В. С., Гуменюка В. І., Гусака М. Б., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Заголдного В. В., Канигіної Г. В., Ковтюк Є. І., Колесника П. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Кривенка В. В., Кузьменко О. Т., Луспеника Д. Д., Лященко Н. П., Маринченка В. Л., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Панталієнка П. В., Патрюка М. В., Пивовара В. Ф., Пилипчука П. П., Потильчака О. І., Пошви Б. М., Прокопенка О. Б., Редьки А. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Скотаря А. М., Таран Т. С., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., Яреми А. Г., розглянувши (за участю представників: Генеральної прокуратури України - Баклан Н. Ю., ТОВ "Спектрсервіс-Трейд" - Шмарова Є. Ю., Київської міської ради - Телицької В. А., Державного комітету України із земельних ресурсів - Купріянова Б. В.) заяву Генерального прокурора України про перегляд Верховним Судом України постанови Вищого господарського суду України від 8 вересня 2010 року у справі N 40/3 за позовом прокурора Солом'янського району м. Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради та Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель у м. Києві до товариства з обмеженою відповідальністю "Спектрсервіс-Трейд" про звільнення земельної ділянки, встановив:

У грудні 2009 року прокурором Солом'янського району м. Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради та Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель у м. Києві заявлено позов до товариства з обмеженою відповідальністю "Спектрсервіс-Трейд" про звільнення земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Ушинського, 14-а в м. Києві та зобов'язання привести земельну ділянку у придатний для використання стан шляхом вивезення будівельних матеріалів.

В обґрунтування позовних вимог прокурор вказав, що відповідач використовує земельну ділянку площею 0,08 га для обслуговування нежилої будівлі по вул. Ушинського 14-а в м. Києві та розміщення будівельних матеріалів. Одночасно позивач вказав, що за результатами перевірки проведеної Державною інспекцією з контролю за використанням і охороною земель у м. Києві встановлено, що спірна земельна ділянка використовується товариством без правовстановлюючих документів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос