Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене приказа об увольнении и восстановлении на работе

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Решение от 03.02.2010 № 6-27204св09

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 3 лютого 2010 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Григор'євої Л. І., суддів: Балюка М. І., Данчука В. Г., Барсукової В. М., Косенка В. Й., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_3 до Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, третя особа - відкрите акціонерне товариство "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву", про визнання незаконним і скасування наказу та поновлення на роботі за касаційною скаргою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 6 липня 2009 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 20 жовтня 2009 року, встановила:

У квітні 2009 року ОСОБА_3 звернулася до суду з позовом до Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, в якому просила визнати дії посадових осіб відповідача з видання наказу N 30 "ОС" від 2 лютого 2009 року про її звільнення та призначення виконуючим обов'язки голови правління відкритого акціонерного товариства "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву" (далі - ВАТ "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву") ОСОБА_4 незаконними, скасувати зазначений наказ та поновити її на роботі на посаді голови правління ВАТ "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву", посилаючись на те, що її було звільнено з порушенням вимог чинного законодавства.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос