Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании приватизации недействительной, признании недействительным свидетельства о праве собственности на квартиру, признании права пользования жилым помещением

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 13.10.2010 № 6-10580св09

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 13 жовтня 2010 року

Колегія суддів Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Левченка Є. Ф., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_6 до ОСОБА_7, третя особа - Сьома донецька державна нотаріальна контора, про визнання права власності в порядку спадкування за законом і за зустрічним позовом ОСОБА_7 до управління комунальних ресурсів Донецької міської ради, ОСОБА_6, про визнання приватизації недійсною, визнання недійсним свідоцтва про право власності на квартиру, визнання права користування жилим приміщенням, встановила:

У грудні 2007 року ОСОБА_6 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_7 про визнання права власності в порядку спадкування за законом.

Зазначав, що ІНФОРМАЦІЯ_1 помер його батько - ОСОБА_6 Після його смерті відкрилась спадщина, до складу якої входить квартира АДРЕСА_1.

Опрос