Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании суммы задолженности по кредитному договору

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 13.10.2010 № 6-34630св10

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 13 жовтня 2010 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого Григор'євої Л. І., суддів: Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Луспеника Д. Д., Романюка Я. М., розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за позовом акціонерного комерційного інноваційного банку "УкрСиббанк" до ОСОБА_3, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Брігус", про стягнення суми заборгованості за кредитним договором, за касаційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 6 липня 2010 року, встановила:

У лютому 2009 року акціонерний комерційний інноваційний банк "УкрСиббанк" (далі - АКІБ "УкрСиббанк") звернувся до суду із зазначеним позовом, мотивуючи вимоги тим, що 21 грудня 2007 року уклав з ОСОБА_3 договір про надання споживчого кредиту в сумі 644550 доларів США. Відповідно до умов зазначеного договору ОСОБА_3 зобов'язувався повернути кредит до 18 червня 2008 року зі сплатою 11,3 % річних за користування кредитом.

17 червня 2008 року сторонами укладено додаткову угоду N 1 до договору про надання кредиту, відповідно до якої ОСОБА_3 зобов'язувався повернути кредит в повному обсязі до 15 листопада 2008 року.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос