Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении дела на новое судебное рассмотрение

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 06.04.2010

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 6 квітня 2010 року

(Витяг)

Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області постановами від 23 липня 2009 р. звільнив Д. і Т. від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК, у зв'язку з передачею їх на поруки трудовим колективам, відповідно ПАФ і ТОВ. Провадження у справі щодо них було закрите.

В апеляційному порядку постанови щодо Д. і Т. не переглядались.

Як убачається з матеріалів справи, Д. і Т. було пред'явлено обвинувачення у тому, що 21 лютого 2009 р., приблизно о 23-й год. 00 хв., із хуліганських мотивів вони спричинили легкі тілесні ушкодження потерпілим К., Д. Н. і П.

У касаційних поданнях прокурор порушив питання про скасування зазначених постанов і направлення справи на новий судовий розгляд, пославшись на неправильне застосування кримінального закону та істотне порушення кримінально-процесуального закону.

Перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи, викладені у касаційних поданнях, колегія суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України дійшла висновку, що ці подання підлягають задоволенню з таких підстав.

Опрос