Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконными действий относительно отказа в распределении на промышленных потребителей доли природного газа, добытого по договорам о совместной деятельности

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 16.02.2010 № 3-136к10

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

від 16 лютого 2010 року

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України у складі: Головуючого: Колесника П. І., суддів: Берднік І. С., Вовка І. В., Гуля В. С., Карпечкіна П. Ф., Черногуза Ф. Ф., Шицького І. Б. Щотки С. О., (за участю представників: відповідача НАК "Нафтогаз" - Букоємського Р. В., Мельника В. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на постанову Вищого господарського суду України від 22 вересня 2009 року у справі за позовом Корпорації "Укрнерудпром" до Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (третя особа - дочірня компанія "Західукргеологія" Національної акціонерної компанії "Надра України") про зобов'язання вчинити дії, встановила:

В грудні 2007 року корпорація "Укрнерудпром" звернулась до господарського суду міста Києва з позовом до Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" та просила (з урахуванням уточнень позовних вимог в порядку ст. 22 ГПК України) визнати незаконними дії щодо відмови у розподілі на промислових споживачів частки природного газу, що видобувається за договором про спільну діяльність та належить корпорації "Укрнерудпром", зобов'язати відповідачів проводити у балансі надходження та розподілу природного газу щомісячно планові та фактичні розподіли на промислових споживачів часток природного газу, що належить корпорації "Укрнерудпром" та видобутого за договором про спільну діяльність; дозволити корпорації "Укрнерудпром" реалізовувати промисловим споживачам частки природного газу, що належить йому за договором про спільну діяльність, закачаного до підземних сховищ газу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Опрос