Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возмещении материального и морального ущерба

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 05.04.2010 № 6-5143ск10

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

05.04.2010 р.  

N 6-5143ск10 

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України Патрюк М. В., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення апеляційного суду Херсонської області від 10 листопада 2009 року в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, встановив:

У червні 2009 року ОСОБА_2 звернулася в суд із вищезазначеним позовом, посилаючись на те, що 19 квітня 2002 року та 31 жовтня 2003 року між нею, як фізичною особою-підприємцем та відповідачами було укладено трудові договори, відповідно до умов яких останні працювали у неї продавцями в магазині "Престиж", що знаходиться в с. Зміївка Бериславського району Херсонської області. 9 квітня 2009 року в магазині було проведено інвентаризацію, під час якої виявлено недостачу підзвітних їм товарно-матеріальних цінностей на суму 18329,70 грн. Факт недостачі підтверджено копією акту. Причини недостачі відповідачі пояснити не змогли та відмовилися від підпису на акті інвентаризації. Також внаслідок протиправної поведінки відповідачів їй було завдано моральної шкоди. Просила стягнути на її користь з відповідачів 18329,70 грн. на відшкодування матеріальної шкоди та 10 тис. грн. на відшкодування моральної шкоди.

Рішенням Бериславського районного суду Херсонської області від 1 вересня 2009 року позовні вимоги задоволено частково. Стягнуто з відповідачів на користь позивача 18329,70 грн. на відшкодування матеріальної шкоди. В задоволенні решти вимог відмовлено. Вирішено питання про розподіл судових витрат.

Рішенням апеляційного суду Херсонської області від 10 листопада 2009 року рішення суду першої інстанції в частині задоволених позовних вимог скасоване, ухвалено нове рішення, яким в задоволенні цих позовних вимог відмовлено. У решті - рішення суду першої інстанції залишено без змін. Вирішено питання про розподіл судових витрат.

У касаційній скарзі ОСОБА_2 ставиться питання про скасування рішення апеляційного суду з підстав неправильного застосування судом норм матеріального права та порушення норм процесуального права із залишенням у силі рішення суду першої інстанції.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Опрос