Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении на работе и взыскании среднего заработка за время вынужденного прогула

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 21.10.2009 № 6-15118св09

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 21 жовтня 2009 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: суддів: Барсукової В. М., Балюка М. І., Григорєвої Л. І., розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Вінницького національного технічного університету про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, встановила:

У липні 2008 року позивачка, звернувшись до суду з указаним позовом, зазначала, що працювала у відповідача на посаді викладача. Наказом від 18 січня 2008 року N 23-оп її звільнено з роботи на підставі п. 3 ч. 1 ст. 41 КЗпП України за вчинення аморального проступку, а саме за те, що вона поставила оцінку в залікову книжку студентки за її відсутності на прохання особи, яка назвалася її чоловіком.

Рішенням Ленінського районного суду м. Вінниці від 16 лютого 2009 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 13 квітня 2009 року, у задоволенні позову відмовлено.

У поданій касаційній скарзі ОСОБА_1 просить зазначені судові рішення скасувати, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Опрос