Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении от отбывания наказания с испытанием

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 10.09.2009

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 10 вересня 2009 року

(Витяг)

Апеляційний суд Київської області вироком від 25 березня 2009 р. засудив Л. О. (1955 р. н.), уродженця Московської області Російської Федерації, не судимого, за ч. 2 ст. 286 КК України на п'ять років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на три роки. На підставі ст. 75 цього Кодексу його звільнено від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки.

Зазначеним вироком частково, в частині призначення покарання, скасовано вирок Васильківського міськрайонного суду Київської області від 10 грудня 2008 р., яким Л. О. був засуджений за ч. 2 ст. 286 КК України на п'ять років позбавлення волі без позбавлення права керувати транспортними засобами. На підставі ст. 75 КК України його звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком два роки.

Л. О. засуджений за те, що він 3 липня 2007 р. близько 19 год., керуючи власним технічно справним автомобілем "Фольксваген Пасат" на автошляху Плесецьке - Калинівка поблизу села у Київській області, на порушення п. 2.3 Правил дорожнього руху України (далі - ПДР), не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою та її змінами, не виявив автомобіль "РЕНО", що рухався у зустрічному напрямку і яким керував водій Ю. В. При об'їзді перешкоди для руху виїхав на ліву зустрічну смугу руху, не переконався, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху, чим порушив п. 10.1 ПДР, рухаючись по зустрічній смузі руху, при виникненні небезпеки для руху або перешкоди в цьому, яку водій об'єктивно спроможний був виявити, не вжив усіх заходів для безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди, чим порушив п. 12.3 ПДР, що призвело до зіткнення з автомобілем "РЕНО", яким керував Ю. В. Унаслідок зіткнення автомобілів водій Ю. В. і пасажир Ю. Б. отримали тяжкі тілесні ушкодження.

Опрос