Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении факта участия в составе ООО

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Определение от 28.10.2009

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 28 жовтня 2009 року

(Витяг)

У січні 2006 р. К. звернувся до суду із заявою про встановлення фактів, що мають юридичне значення, а саме: про встановлення факту його участі й участі ТОВ "К" у складі учасників ТОВ "Ю" та набуття ним і ТОВ "К" прав та обов'язків учасників ТОВ "Ю"; встановлення факту його участі та ТОВ "К" у реорганізації ТОВ "Ю" у ЗАТ "Т" як учасників ТОВ "К" та набуття ним і ТОВ "К" прав та обов'язків акціонерів ЗАТ "Т"; установлення факту відповідності процедури переуступки часток статутного капіталу ТОВ "Ю" на його користь та ТОВ "К" і реорганізації ТОВ "Ю" у ЗАТ "Т", який відповідає протоколу загальних зборів учасників ТОВ "Ю" від 6 грудня 2001 р., протоколу установчих зборів ЗАТ "Т" від 16 січня 2002 р., статуту ЗАТ "Т" від 16 січня 2002 р. та здійсненій 23 березня 2002 р. Голосіївською районною у м. Києві державною адміністрацією реєстрації змін до установчих документів ТОВ "Ю" про реорганізацію товариства в ЗАТ "Т".

Рішенням Дніпровського районного суду м. Києва від 9 березня 2006 р. заяву К. задоволено.

Ухвалою апеляційного суду м. Києва від 22 червня 2007 р. справу передано за підсудністю до Київського апеляційного господарського суду.

У касаційних скаргах К. і С., до яких приєдналося ЗАТ "Т", просили скасувати ухвалу апеляційного суду, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.

Опрос