Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным ипотечного договора и устранении препятствий в осуществлении права собственности

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 22.12.2009 № 30/92

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

22.12.2009 р. 

N 30/92 

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України у складі: головуючого: Барбари В. П., суддів: Берднік І. С., Вовка І. В., Карпечкіна П. Ф., Колесника П. Л., Потильчака О. І., Шицького І. Б., Щотки С. О., за участю представників: Національного банку України - Б. А. М., К. С. Г., Генеральної прокуратури України - С. Н. В., ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України - Б. В. В., ТОВ "Український промисловий банк" - Г. В. А., Є. О. Л., підприємства з іноземними інвестиціями у формі ТОВ "Житомир - Петрол" - К. Ю. О., розглянувши касаційне подання виконувача обов'язків Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Національного банку України, касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Український промисловий банк" на постанову Вищого господарського суду України від 7 жовтня 2009 року у справі N 30/92 за позовом підприємства з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Житомир-Петрол" до товариства з обмеженою відповідальністю "Український промисловий банк", треті особи - ТОВ "НК Альфа-Нафта", Національний банк України в особі Головного управління Національного банку України по Києву та Київській області, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Л. І. А., ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України, за участю прокуратури м. Києва про визнання недійсним договору та усунення перешкод у здійсненні права власності, встановила:

У лютому 2009 року підприємством з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Житомир-Петрол" заявлено позов до товариства з обмеженою відповідальністю "Український промисловий банк", треті особи - ТОВ "НК Альфа-Нафта", Національний банк України в особі Головного управління Національного банку України по Києву та Київській області, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Л. А., ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України, про:

- визнання недійсним іпотечного договору N 36/Zin-08-2 від 28 травня 2008 року та договору від 23 грудня 2008 року про внесення змін та доповнень до спірного іпотечного договору, укладених з відповідачем;

Опрос