Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об осуждении за нанесение тяжких телесных повреждений

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 09.04.2009

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ

УХВАЛА

від 9 квітня 2009 року

(Витяг)

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області вироком від 3 липня 2008 р. засудив Г.: за ч. 1 ст. 121 КК із застосуванням ст. 69 КК - до покарання у виді позбавлення волі на строк три роки шість місяців; за ч. 4 ст. 296 КК - до покарання у виді позбавлення волі на строк три роки. На підставі ст. 70 КК за сукупністю злочинів остаточне покарання призначено у виді позбавлення волі на строк три роки шість місяців.

В апеляційному порядку вирок щодо Г. не переглядався.

Згідно з вироком суду Г. визнано винним і засуджено за те, що він 29 березня 2008 р. приблизно о 23 годині 30 хв., на ґрунті особистих неприязних стосунків з П. завдав йому невстановленим слідством металевим предметом один удар у живіт, внаслідок чого потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для його життя та здоров'я в момент заподіяння.

У касаційному поданні прокурор порушив питання про скасування вироку щодо Г. і направлення кримінальної справи на новий судовий розгляд у зв'язку з невиконанням норм кримінально-процесуального закону, зокрема ст. 334 КПК, оскільки мотивувальна частина вироку не містить формулювання обвинувачення, визнаного судом доведеним.

Опрос