Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании действий противоправными и возмещении морального вреда

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 30.09.2009

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 вересня 2009 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Кривенка В. В., суддів: Гусака М. Б., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши за винятковими обставинами у порядку письмового провадження за скаргою ОСОБА_1 справу за його позовом до прокурора м. Нова Каховка Терна Андрія Михайловича, заступника прокурора м. Нова Каховка Реброва Єгора Сергійовича, старшого слідчого прокуратури м. Нова Каховка Теницького Євгена Олександровича, голови та суддів Новокаховського міського суду Херсонської області Коровайка Олександра Івановича, Бойко Марини Євгенівни, Ведяшкіної Юлії Вікторівни, Матвєєвої Наталії Василівни, Сапронової Лариси Володимирівни, помічника голови Новокаховського міського суду Херсонської області Непомнящої Наталії Олексіївни про визнання дій протиправними та відшкодування моральної шкоди, встановила:

У листопаді 2006 року ОСОБА_1 звернувся до суду із зазначеним адміністративним позовом.

Новокаховський міський суд Херсонської області ухвалою від 19 грудня 2006 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Херсонської області від 22 березня 2007 року, відмовив у відкритті провадження в адміністративній справі у зв'язку з тим, що позов не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 27 жовтня 2008 року касаційну скаргу ОСОБА_1 визнано неподаною та повернуто, з тих підстав, що останній не усунув її недоліків, зазначених в ухвалі цього ж суду від 23 вересня 2008 року.

У скарзі до Верховного Суду України ОСОБА_1 порушив питання про скасування зазначеної ухвали касаційного суду та направлення його скарги до цього ж суду для вирішення питання про її прийняття, посилаючись на порушення та неоднакове порівняно з іншими справами застосування однієї й тієї самої норми права - статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України.

Опрос