Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными налоговых уведомлений-решений

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 01.09.2009

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 вересня 2009 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Кривенка В. В., суддів: Гусака М. Б., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Самсіна І. Л., Тітова Ю. Г., розглянувши у порядку письмового провадження за скаргою Закритого акціонерного товариства "Страхова компанія "Артем" (далі - ЗАТ) справу за позовом ЗАТ до Державної податкової інспекції у Печерському районі м. Києва про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень, встановила:

У грудні 2004 року ЗАТ звернулося до суду з указаним позовом, пославшись при цьому на те, що визначені податковим органом податкові зобов'язання не ґрунтуються на нормах податкового законодавства.

Господарський суд м. Києва рішенням від 10 лютого 2005 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 12 липня 2005 року, позов задовольнив.

Вищий адміністративний суд України постановою від 27 листопада 2008 року рішення судів першої та апеляційної інстанцій скасував, у задоволенні позову відмовив.

У скарзі до Верховного Суду України ЗАТ порушило питання про перегляд за винятковими обставинами та скасування цієї постанови. На обґрунтування скарги воно послалося на неоднакове застосування судом касаційної інстанції однієї й тієї самої норми права, передбаченого пунктом 1 частини 1 статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС).

Перевіривши за матеріалами справи наведені у скарзі доводи, колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України дійшла висновку про відсутність підстав для її задоволення.

Опрос